Dzień Otwartych Drzwi - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 29.02.2024, 15:44

Dzień Otwartych Drzwi

24 lutego 2024 roku odbył się dzień otwarty w naszej szkole. Gościliśmy kilkudziesięciu przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów wraz z opiekunami, którzy ochoczo przybyli, by poznać nas i naszą szkołę.

Dziewczyny obok tablicy z napisem Witajcie w Naszej Szkole

Pani Dyrektor powitała gości, zaprosiła do zwiedzania szkoły i udziału w licznych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli oraz uczniów.

Dzień Otwarty w SP34 był okazją na naukowe eksperymenty i doświadczenia. Młodzi odkrywcy podejmowali twórcze i kreatywne aktywności. Przyszli uczniowie wprowadzeni zostali w muzyczny świat bumbum rurek oraz kolorowego Piano. Poznali roboty, wytyczali trasy, po których poruszały się ozoboty. Przeszli korytarzami, gdzie czekały na nich zagadki matematyczne, eksperymenty fizyczne oraz biologiczno- chemiczne przygotowane przez nauczycieli i uczniów. Dzieci miały okazję również poznać angielski, hiszpański i włoski na wesoło. Na koniec, wraz z opiekunami, bawiły się w naszej kolorowej świetlicy i bibliotece szkolnej oraz odwiedziły salę gimnastyczną, gdzie pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego wzięły udział w zajęciach sportowych.

Dziękujemy za wspólną zabawę!